+90 532 437 47 97 marmarishappydivers4848@gmail.com
en | ru
+90 532 437 47 97 marmarishappydivers4848@gmail.com
en | ru

Marmaris Dalış Turu

(1 Review)
Fiyat
Başlayan1,200₺
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1038
Max People : 200

Marmaris Dalış Turu Programı

Marmaris Dalış Turu için sabah 09.00-09.30 sıralarında konaklama yaptığınız Marmaris ve içmelerde ki otellerinizden alınarak başladığımız günümüze, Marmaris’te bulunan kırmızı-beyaz yaklaşık 15 metre karelik teknemiz olan dalış teknemiz ile güzel bir gezintiye hazır oluyorsunuz.

Günün hava şartlarına uygun olarak gittiğimiz dalış noktalarında önce dalışımızı anlatan kısa bir bilgilendirme alıyorsunuz ve böylece dalış faaliyeti ile teorik olarak tanışıyorsunuz.

Sıra pratik olarak yapacağınız dalış faaliyetlerine geldiğinde hocalarımız tarafından bedeninize göre elbise, palet, maske, regülatör ve tüpünüzden oluşan ekipmanlarınızla donatılıyorsunuz. Hocalarınız eşliğinde birebir Marmaris’te eşi benzeri olmayan platformu olan teknemizden, suya alınıyorsunuz.

Önce heyecanınızın azalması ve suya alışabilmeniz için hocalarınızın talimatları ile regülatörünüzden nefes alıp vermeyi öğreniyorsunuz ve daha sonra maviliğin derinliğine yine hocalarınız eşliğinde minimum 2 – maksimum 5 metreye kadar iniyorsunuz. Artık mavilikler ile tanıştınız. Bambaşka bir rüya alemine hoş geldiniz… Yaşadığınız süreç artık film karesi gibi… Sadece o filmde başrol oyuncusu sizsiniz… Yanınızdan geçen balıkların dünyasındasınız…

Marmaris Dalış Turu ile Su Altını Keşfedin 

Hocalarımız eşliğinde onları beslerken, isteğiniz üzerine fotoğraf ve videonun çekiliyor. Daha sonra kısa bir alıştırma turu ile birinci dalışınız sona eriyor.

Birinci dalışın ardından size ait bir zaman dilimi. Bu süreyi isterseniz yüzerek isterseniz güneşlenerek geçirebilirsiniz.

Lezzetli Öğle Yemeği

Ekibimiz sizlere öğle yemeğini sunacaklar. Öğle yemeğinde tıka basa yemek yerine daha hafif bir atıştırmalık tercih ediyoruz. Bunun sebebi rahat bir mide ile daha rahat dalış yapabilmeniz. Bu arada teknemiz hava durumuna göre ikinci dalış noktasına yanaşıyor ve ya hava şartları uygun değilse aynı koyda farklı bir bölgeye dalış planlanıyor. 2. dalışta biraz daha rahatınız, çünkü artık dalışla tanıştırınız.

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadığınız sürenin sonunda teknemize çıkıyoruz. Yaklaşık sabah 20, öğleden sonra 20 olan dalışlarımızın süresi 40 dakika. Marmaris’te ki belki de hiç unutmayacağınız Marmaris dalış deneyiminizi sizlere veda ederek sonlandırıyoruz.

Dalış sizin için bir tutkuya dönüştüyse ve dalış konusunda daha aktif olmak isterseniz dalış kurslarımıza göz atabilirsiniz.

Fiyata Dahil Olanlar

  • Rehberlik
  • Ekipmanlar
  • Eğitim
  • Öğle Yemeği

Fiyata Dahil Olmayanlar

  • Kişisel Harcamalar
  • Fotoğraf&Video